środa, 17 października 2012

Obracany i dotykowy ekran

Produkowane laptopy są tak konstruowane, że nadają się na każdą kieszeń. To jaki model wybierzemy zależy głównie od przeznaczenia, ale także od ceny. Niestety większość z nas nie może pochwalić się bardzo wysokimi zarobkami więc przeważnie kryterium cenowe jest jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru laptopa. Na szczęście rozpiętość cenowa jest bardzo duża i kupując na przykład przez internet możemy wiele zaoszczędzić.

Nowoczesne laptopy to prawdziwe centra rozrywki, dlatego warto jest zwrócić uwagę na niektóre bardzo przydatne funkcje. Jeżeli bardzo często występujemy przed szerszą publicznością to laptopy z obracanym ekranem mogą okazać się bardzo przydatne, żeby zaprezentować nasz projekt nie musimy przestawiać laptopa, wystarczy, że obrócimy ekran, dodatkowo nasz mały komputer możemy podłączyć do dużego telewizora i dzięki temu nie potrzebny nam będzie żaden dodatkowy projektor.

Poza tym laptopy mają także dotykowe ekrany, teraz w zasadzie ani myszka ani klawiatura nie są już nam potrzebne, wystarczy palcem dotknąć dowolną ikonkę a ona sama się już uruchomi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz